Ogłoszenia  Parafialne

26  czerwca  2022 r.

sfd.kuria.lublin(7).jpg
św Piotr i Paweł.JPG

1. W środę 29 czerwca Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 9.00 i 11.00.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.

- piątek  o godz. 16.30 Wystawienie Najśw. Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Litania do NSPJ i Msza Św.

- sobota  o godz. 16.30 Wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania Loretańska i Msza Św.

3. W niedzielę 3 lipca:                                                                                                                                                                                                                                             - po Mszy Św. o godz. 9.00 procesja Eucharystyczna i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 11.00. Podczas adoracji Różaniec KŻR.

Proszę o poprowadzenie modlitwy KR z Wiciejewa.

- Ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

4. Od 1 lipca 2022r. proboszczem w Parafii Łętowo będzie Ks. Kan. Dr Jarosław Stanisław Kwiatkowski. Życzę nowemu proboszczowi wielu łask i Bożego błogosławieństwa oraz satysfakcji z pełnienia tej funkcji, a Wam Drodzy Parafianie zadowolenia z posługi nowego księdza proboszcza.

5. Panu Bogu i Wam Drodzy Parafianie wyrażam wdzięczność i dziękuję, że przez prawie 23 lata mogłem być Waszym proboszczem.

6. Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Życzę udanego i bezpiecznego odpoczynku. Wakacje stwarzają więcej okazji do nadużywania wolności. Pokusa wolności od Boga, od rodziny. Nie ulegajmy jej, bo powrót do normalności bywa nieraz bolesny. Na wakacjach też jestem chrześcijaninem, jestem Bożym wybrańcem. Korzystajmy z tego przywileju. Wzywajmy na pomoc Ducha Świętego. Pamiętajmy w tym czasie o modlitwie, mszy św. niedzielnej i o dobrym chrześcijańskim świadectwie.